Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Ср, 24 червня 2026
19:17

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

Vital Way


24 червня 2026, 17:32

Должны ли пенсионеры платить ?

Днепр, 24 июня 2026 год. Виталий Пискун, - должны ли пенсионеры платить за проезд в городском электротранспорте ? Моё мнение - да, должны. Как все ?! Это уже другой вопрос. Можно сделать проезд, например 1 грн. и это будет большая помощь городскому транспорту, который требует ремонта и обновления подвижного состава.
=========
https://youtube.com/shorts/pHLtcJWYGY0?si=93iiG8KDGYhRl5x8



Переглядів: 3
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті