Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
13:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині з'явиться ще одна сонячна електростанція за 255 млн євро

На Дніпропетровщині з'явиться ще одна сонячна електростанція за 255 млн євро

На Дніпропетровщині ірландці планують збудувати потужну сонячну електростанцію. Обіцяють, вона буде однією з найбільших в Україні. Інвестпроект загальною вартістю 255 млн євро втілять у Павлоградському районі.

Меморандум про співпрацю у сфері альтернативної енергетики підписали ДніпроОДА та ірландська «Altostrata».

«Залучати інвестиції та забезпечувати комфортні умови для бізнесу – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. З початку збройного конфлікту на Донбасі Дніпропетровщина не втратила жодного інвестора, бо вони мають можливість вільно працювати. Проектам з альтернативної енергетики – «зелене світло». Зокрема, ірландські інвестори вирішили вкласти кошти в будівництво сонячної електростанції», – наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Інвестпроект планує реалізувати ірландська компанія «Altostrata», яка спеціалізується на відновлюваних джерелах енергії. Вона має досвід роботи в Америці та Європі. Переводити енергію сонця в електрику прагне і в Україні.

«Маємо велику зацікавленість у співпраці з Україною. Партнерство розпочинаємо на Дніпропетровщині. Ми знайшли підтримку в Інвестиційно-інноваційному центрі при ДніпроОДА. Тут створена ефективна система, яка заохочує до інвестування», – підкреслив директор компанії «Altostrata» Торстен Меркель.
Будівництво електростанції потужністю 250 МВт збираються розгорнути в Павлоградському районі поблизу села Левадки. Площа – півтисячі гектарів.

Станція має забезпечити електрикою понад 40 тисяч домівок та підприємств. Це можна порівняти з енергоспоживанням Павлограда.

Енергозаощадження – не єдина вигода сонячних панелей. Ще один аспект – екологічний. Електростанція не завдаватиме шкоди довкіллю, а вироблена енергія буде екологічно чистою. Крім того, інвестор обіцяє створити майже 450 нових робочих місць.

«Останнім часом на території області реалізовано кілька інвестроектів у сфері альтернативної енергетики. Зокрема, сонячні електростанції вже працюють у Підгородному й Нікополі. Інвестори не бояться вкладати кошти, бо ми супроводжуємо проекти й гарантуємо невтручання у ведення бізнесу», – акцентував перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

За проектом, введення в експлуатацію об’єкта – за два роки. Це буде вже третя потужна сонячна електростанція в регіоні, збудована коштом інвесторів.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Горожанка  (02.03.18 10:09): А на наши платёжки это повлияет? Или, как обычно, всё нажитое электростанцией подчистую продадут европейцам? Відповісти | З цитатою
Кризис  (28.02.18 23:50): 8-9 миллиардов грн я ничего не попутал ??? Відповісти | З цитатою
Митяй  (28.02.18 20:28): "Площадь – полтысячи гектаров."! А сколько на такой площади можно в год получить зерновых и какова их рыночная цена? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Я не поняла..  (28.02.18 15:02): По чём инвесторы планируют отпускать кило ваты? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (20)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (18)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  Перший етап масштабного ремонту водогону у Дніпрі завершено достроково. Систему заповнюють, воду на правому березі подадуть до кінця цієї доби (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті