Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 22 червня 2026
17:08

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Відбулася робоча зустріч представників мерії Дніпра та Придніпровської ТЕС

|«« «« »» »»|

21 серпня представники Дніпровської мерії побували на Придніпровській ТЕС. Із директором підприємства Сергієм Дегтяренком вони оглянули територію та цехи і обговорили виконання зобов’язань, передбачених меморандумом про співпрацю між містом і компанією ДТЕК.

Документ підписали третього квітня цього року міський голова Дніпра Борис Філатов і генеральний директор ТОВ ДТЕК Максим Тімченко. У меморандумі прописана взаємодія сторін у фінансовій сфері, а також участь міста у встановленні нових електрофільтрів на енергоблоках Придніпровської ТЕС.
«Меморандум передбачає комплекс екологічних заходів, 21 з них ми повинні виконати цього року. Насамперед вони спрямовані на зменшення викидів пилу. Йдеться про будівництво електрофільтрів на блоці № 10. Ми плануємо зменшити кількість викидів з 960 мг до 50 мг. Також проводимо заходи з переведення десятого та дев’ятого блоків на вугілля газової групи. Це, як показує досвід 7-го та 8-го блоків, допомагає знизити викиди пилу», – розповів директор «ДТЕК Придніпровська ТЕС» Сергій Дегтяренко.
Також делегація мерії побувала на житловому масиві Чаплі, де триває заміна аварійних ділянок золошлакопроводів. Це також є частиною меморандуму. Рішенням міської ради на роботи було виділено 5 млн грн.
«Ці кошти планується використати на заміну 400 погонних метрів шлакопроводу та 300 метрів золопроводу в районі житлового масиву Придніпровськ. Наше завдання – мінімізувати можливі ризики викидів золи або шлаку. Труби були прокладені на початку 1980-х, ми їх періодично замінюємо, але їхня протяжність 50 кілометрів», – додав Сергій Дегтяренко.
«Зі всіх запланованих природоохоронних заходів більшість перебувають у стадії виконання, і очікується, що вони будуть завершені цього року. Наприклад, триває переобладнання енергоблоку № 10 на нову систему очищення. Непогано ведуться роботи з технічного переоснащення енергоблоків № 9 та № 10 з метою використання нової марки вугілля, яке також допоможе зменшити викиди в атмосферу. Нам продемонстрували систему моніторингу, яку наразі тестують, – автоматизований пост контролю за викидами. Його планують здати в експлуатацію на початку вересня, тоді міська рада матиме змогу контролювати викиди підприємства в атмосферу», – підсумував зустріч заступник начальника управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Іван Бондар.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Жанна  (21.08.18 23:25): руководство и сотрудники станции молодцы, выполняют взятые обязательства Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (21)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (19)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Водойми Дніпра захоплюють непрохані гості з Америки! (3)

•  Усі 83 кладовища Дніпра зібрали докупи (3)

•  Як у Дніпрі відзначали свято Івана Купала (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
років тому у Катеринославі з’явилася перша телефонна станція.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті