Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 25 червня 2026
19:46

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині розпочато будівництво нових сучасних амбулаторій у сільській місцевості

|«« «« »» »»|

На Дніпропетровщині розпочалося будівництво сучасних амбулаторій за рахунок державної субвенції на розвиток сільської медицини. Ключові їхні ознаки – комфортні умови, кваліфікована допомога, сучасне обладнання, у тому числі для запровадження телемедицини. Загалом в області планують звести 18 подібних медзакладів. На спорудження та оснащення з Держбюджету виділили 161,6 млн грн.

На одному з об’єктів побував Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
«За ініціативою Президента розбудовуємо мережу первинної меддопомоги у сільській місцевості, адже 33% українців мешкає саме там, – зауважив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. - На Дніпропетровщині буде 18 нових амбулаторій, загалом по Україні – 513. Сьогодні вже є і проекти, і земельні ділянки, і договори з генпідрядниками. Це той темп, на який ми розраховували. Є й лідери у впровадженні проекту, Дніпропетровщина – один з них».
Геннадій Зубко додав, що будівництво нової мережі амбулаторій – саме той проект, який має показати новий стандарт первинної меддопомоги в селі. Він оглянув перебіг будівництва однієї з амбулаторій, яку зводять у селі Іванівка Петриківського району. Підрядники вже виконали підготовчі роботи, вирили котлован, наразі закладають фундамент. За проектом, це буде одноповерхова будівля, яку зберуть із швидко монтованих конструкцій.
«Амбулаторія відповідатиме сучасним технічним вимогам. Вона буде енергоефективною, комфортною, з набором необхідного обладнання. А ще - повністю пристосованою до людей із інвалідністю», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Медустанови збудують в 11 районах – Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Нікопольському, Петропавлівському, Петриківському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському, Юр’ївському.
«Діє програм Президента України Петра Порошенка з будівництва амбулаторій в сільській місцевості. Це дуже важливо, адже роками цьому не приділялася увага, - зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. – У 2018-му на Дніпропетровщині розпочали будівництво 18 нових амбулаторій. Роботи у кількох з них плануємо завершити цьогоріч, у решті – 2019-го. Паралельно з будівництвом медзакладів закуповується обладнання».
«Цей проект передбачає радикальну зміну первинної меддопомоги на селі. Це новий набір обладнання, транспорт для сімейного лікаря, цілодобовий зв’язок», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.
Спроможну мережу закладів «первинки» створюють спільно Мінрегіон, Міністерство охорони здоров’я України та влада на місцях.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (14)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі вулицю Зразкову залило іржавою водою: що сталось (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  «Муніципальна варта» Дніпра запрошує до команди нових співробітників (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
років тому у Катеринославі з’явилася перша телефонна станція.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті