
На Дніпропетровщині – два нових випадки захворювання на COVID-19. Коронавірус підтвердили у мешканців Кривого Рогу та Новомосковська. Лабораторні дослідження показали позитивний результат.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.Загалом у Дніпропетровській області лабораторно підтвердили вже 12 випадків коронавірусу. Одужала 1 людина.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Может всё таки зафиксированы? Відповісти | З цитатою