Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
11:25

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Конфлікт у медзакладі: лікарка відмовила пацієнтці у прийомі

Конфлікт у медзакладі: лікарка відмовила пацієнтці у прийомі

З гострими болями відмовили у прийомі. З направленням від сімейного лікаря жінка прийшла до невропатолога, а та просто перед носом зачинила двері. На щастя, хвора була не одна. Її син намагався з’ясувати ситуацію та з цього нічого не вийшло. Тож людям довелося їхати у приватну лікарню.

Ірина Миронівна потребувала термінової консультації та допомоги невропатолога, якої в міській лікарні так і не отримала. В неї був гострий біль у спині. Тож пані Ірина звернулася до свого сімейного лікаря. Остання виписала два направлення до різних фахівців, у різних медустановах.

Разом з Іриною був її син, який не розумів, чому лікарка навідріз відмовила матері. Оскільки та потребувала термінової допомоги. Момент спілкування з невропатологом Геннадій зафіксував на камеру.

Чоловік, як і його мати, так і не отримали чіткої відповіді від лікаря чому їх відмовились приймати.

У решті Геннадій відвіз пані Ірину до приватної клініки. Тим часом невропатолог Ольга Валеріївна коментує ситуацію так: пацієнтка не була до неї записана. Якщо в людини гострий біль, слід викликати швидку або ж йти до сімейного лікаря. Й саме він має надати першу допомогу, а вже потім спрямовувати до профільних спеціалістів. Ще лікарка стверджує: діяла за протоколом. І вільних місць у записі до неї не було.

Спеціалісти в НСЗУ пояснюють ситуацію – якщо це плановий візит, звісно, треба заздалегідь записатися до профільного фахівця. Якщо той не може вас прийняти — можна звернутися до будь-якого іншого лікаря, в будь-якій медичній установі.

А краще не зволікати й викликати швидку, тим паче якщо біль гострий. Тоді в медзакладі зобов’язані негайно надати допомогу без направлень і будь-яких талонів. Аби розумітися на цій темі й знати права пацієнта й медиків — можете з ними ознайомитись на сайті НСЗУ.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вы Супруниху приглашали?  (18.02.22 10:35): Чего теперь возмушаетесь? Відповісти | З цитатою
Кризис  (18.02.22 09:47): Скоро будут ягодки этой реформы ... Відповісти | З цитатою
555  (18.02.22 09:42): "реформа" медицины ... Відповісти | З цитатою
ммм  (18.02.22 09:22): Обалдеть. Нужно было вернуться домой и вызвать скорую... Или заплатить этой докторице. Відповісти | З цитатою
Руслан  (18.02.22 09:06): Дефективная модель семейной медицины! Сами подписались! Сами согласились с антиконституционной системой оказания мед помощи! А так вам всем и надо! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Н  (18.02.22 08:18): А чему удивляться? Пришли без денег,или мало. Как их ещё пропустили бесплатно? Відповісти | З цитатою
А в этом случае  (18.02.22 07:54): Будет очень смешно напомнить о клятве Гиппократа? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 3
1  (18.02.22 07:44): Так это капитализм детка. Если медицина уже реконструирована не лечить, а зарабатывать, то что от неё ждать? Відповісти | З цитатою
горькая правда  (18.02.22 06:43): На самом деле страшная и жестокая действительность легко объясняется элементарной логикой: современное социальное государство с пенсиями, медициной, образованием и т.д. — это очень дорогое удовольствие, постоянно требующее массы ресурсов. Деньги на поддержание всего этого хозяйства может дать только экономика с высокой производительностью труда, производящая востребованную, технологически сложную продукцию. Такой высокопроизводительный промышленный потенциал Украина за последние 30 лет либо растеряла, либо сознательно ликвидировала по принципу "назло бабушке отморожу уши". А без промышленного фундамента высокое качество жизни поддерживать технически невозможно, даже при всем желании. Сейчас люди 1970-1980-х гг.р уже немолодые, уже здоровье не то, к врачам обращаются всё чаще, но ведь именно они сами и виноваты в развале медицины. Что посеешь, то и пожнёшь...

В Луганске пока что детские врачи отдельно и к узким специалистом можно идти минуя терепевта. Но, боюсь, ПОКА ЧТО...
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Хлебный дар  (18.02.22 05:49): Хорошо здесь затирают комменты против шерстки, мгновенно удаляют. Демократия, европа, только хорошее хвалебное можно писать или вообще Выкл. комп или слепни с этого сайта Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1 2 3
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (20)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (18)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  Нові сучасні вагони з кондиціонерами та комфортнішими верхніми полицями: пощастило й потягу, який курсує через Дніпро (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті