Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
16:28

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Вирощують овочі на салат: співробітники КП «Дніпровський електротранспорт» показали теплицю, за якою самостійно доглядають

|«« «« »» »»|

Не лише прибирають усю територію після зими, а ще й висаджують фруктові дерева та овочі. Співробітники депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» теж долучились до загальноміської акції #ЧистийДніпро та #Дніпро_квітучий. Всю територію підприємства підмітають, косять газон та сумлінно прибирають цехи.

А ще приділяють увагу тепличці, яку відродили 8 років тому. У ній підв’язує помідори Леонід. Чоловік 4 роки тому прийшов працювати сюди водієм вантажного транспорту. Каже, що як дізнався про те, що тут співробітники у вільний час займаються висадженням овочів та фруктових дерев, із задоволенням вирішив теж спробувати.

«Мене навчили, як правильно підв'язувати рослини, як пасинкувати. Дуже заспокоює ця справа, і я майже щодня у вільний від виїздів час тут пораюсь. Адже влітку з цих овочів нам у їдальні роблять смачні та безкоштовні салати. Це гарна ідея — зробити тут такий сад, озеленити територію. І влітку смачно», - поділився водій вантажного транспорту депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Леонід Чайка.

На місці цієї теплиці ще до 2000-х був сад. З роками за ним перестали доглядати. Але Віктор Михайлович, начальник цього депо, запропонував створити тут теплицю. Тоді вони висадили помідори, баклажани, огірки, кабачки, солодкий та гіркий перець, цибулю, зелень. Є і виноград. А навколо теплиці створили фруктовий сад: абрикоси, вишні, черешні, яблука, груші.

«Ми щороку у лютому починаємо садити розсаду. Поступово з березня, як вона розростається, пересаджуємо її на грядки у теплиці. Тут у нас близько 600 саджанців овочів. Близько 200 помідорів посадили, стільки ж огірків та іншого. Штат у нас 350 людей, і влітку всіх забезпечуємо безкоштовними поживними салатами та фруктами. І цьогоріч сподіваємось ще й на те, що буде гарний врожай абрикос», - розповів начальник тролейбусного депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Віктор Сухар.

Сьогодні на всіх територіях депо у Дніпрі проводять толоку. Все, аби привести до ладу після зими.

«Таким чином ми підтримуємо загальноміську акцію #Дніпро_квітучий та #ЧистийДніпро. Адже такі заходи допомагають забезпечувати чистоту рухомого складу: пил не потрапляє у салон та на кузови рухомого складу. Щороку в підрозділах підприємства проходять прибирання та інші заходи з покращення стану елементів благоустрою внутрішніх територій підприємства. Прибирають пил, оновлюють клумби, висаджують нові квіти.

Наразі у підприємстві Дніпровського електротранспорту є три депо — два тролейбусні та одне трамвайне, розділене на два майданчики. Тож велике прибирання триває на усіх цих підприємствах. На ці заходи долучаються усі бажаючі. Але в нас також є і обов’язкові заходи – це скошування газону на трамвайних коліях. Адже за нормою ми маємо позбутись бурʼяну в межах відокремлених зон трамвайного полотна. І ці роботи зараз тривають.

За кожною ділянкою колії закріплений певний підрозділ, який прибирає і викошує. Також ми займаємось підрізкою дерев в межах охоронної зони повітряних ліній - контактної мережі. Цей процес також триває», - розповів провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Нікіта Керенцев.

Gorod.dp.ua на Facebook.


jin2001  (03.05.24 15:36): Кондукторов нехватка. Все ушли в сад. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (20)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (18)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті