Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 18 травня 2025
04:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Герої Дніпровської ТРО: Як танкіст пересів на БПЛА

Герої Дніпровської ТРО: Як танкіст пересів на БПЛА

Міський сайт продовжує знайомити з долями воїнів, які борються у складі 128-ї окремої Дніпровської бригади ТРО.

Доля чергового воїна вкотре підтверджує сувору правду Великої війни. Якими б не були твої знання та вміння до її початку – на фронті доведеться починати все з нуля.

Про це героя у 128 бригаді розповіли:

«Хлопець, що весело посміхається з сирого міні-бліндажу і має вигляд завзятого вояка, який на війні, як вдома, насправді викладач одного з відомих вишів Дніпра.

Свого часу він закінчив університет з військовою кафедрою, тому не здивувався коли у березні 2022 року отримав повістку, як офіцер запасу.

Зараз він зі сміхом називає себе тодішнього “піджаком”, адже хоч і був за фахом танкістом, навіть не уявляв собі, що робити з тим танком. Натомість він добре розумівся у комп’ютерній справі. Щоб реалізувати реальні знання і навички потрапив до 128 бригади ТРО ЗСУ. Саме там побачив перші дрони безпілотники і зрозумів, що це його призвання.

Попри те, що тренуватися доводилося по ночах, швидко навчився літати і потім почав шліфувати знання на комп’ютерному симуляторі. За цим заняттям його й побачив комбат, який тоді безуспішно шукав оператора БПЛА. З того часу кабінетна робота для ентузіаста БПЛА змінилася на бойові виходи на свіжому повітрі.

“Раніше боліла голова, а коли перейшов в підрозділ БПЛА стали боліти ноги”, - сміється військовослужбовець. “Тоді три вильоти на добу здавалися великим досягненням, а потім ти знищуєш два міномети і склад російського б/к і, ніби, не дуже це й подія. Більше радості, що хлопці кричать в рацію “ура”, - ділиться він емоціями.

Каже, що якби була можливість щось порадити собі минулому, передати якусь важливу інформацію, то порадив би більше уваги у науковій роботі приділити штучному інтелекту і захопленню цілі, щоб тепер реби не заважали, і більше нічого б не казав. Бо науковець ти чи студент - до Перемоги треба докластися всім».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті