Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 22 червня 2026
16:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Стрибки напруги більше не проблема: у будинках ОСББ Дніпра продовжують оновлювати електромережі за програмою співфінансування

|«« «« »» »»|

Заміна покрівель, оновлення ліфтів, встановлення металопластикових вікон та утеплення будинків. Це малий перелік робіт, які дніпряни можуть провести у межах програми співфінансування у багатоквартирних будинках коштом міського бюджету. Замінюють та ремонтують також і електромережі.

Нещодавно закінчили ремонт щитової у багатоквартирному будинку по вулиці Квартальній, 4-А.

«Це один із будинків, який успішно взяв участь у програмі співфінансування на поточний рік. Відремонтували щитову. Замінили вводи, автоматичні вимикачі та силові кабелі, встановили реле-контури напруги. Ремонт обійшовся у 270 тисяч грн, 75 % з яких виділено з міського бюджету за програмою співфінансування, 25 % збирали мешканці будинку. Відзначу, що цей будинок бере участь у програмі вже другий рік поспіль.

Минулого року також був проведений ремонт електромереж. Відремонтували кабелі та щитові на поверхах у під'їздах. У зв'язку із атаками ворога на енергетичну інфраструктуру, ремонти електрики — це пріоритетний напрям у програмі співфінансування. Оскільки через перепади напруги стається чимало проблем. Це пошкодження ліфтового обладнання, побутової техніки», — зазначив начальник управління з організаційних питань департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради Владислав Макарець.

За його словами, цьогоріч за програмою ремонт електромереж робили за 70 адресами. Це були роботи різного типу: заміна автоматів, встановлення реле-контролю напруги, які відсікають електромережу у разі стрибків напруги. Загалом за програмою співфінансування на цей рік подано 598 заявок різного плану.

«Зараз у нас у пріоритеті ремонт електрики, сантехніки, покрівлі. На сьогодні відремонтовано 42 дахи. За 63 адресами завершено ремонт сантехніки. Плануємо перейти до ремонту вимощення і швів. Також до листопада в планах встановлення енергоефективних вікон», — каже Владислав Макарець.

«Раніше ми стикалися з величезними проблемами: постійні вибивання електрики, стрибки напруги, та ще й блекаути. Це було вкрай незручно! А зараз це для нас вже непомітно. Нам дуже пощастило з програмою співфінансування, адже самотужки ми б ці ремонти не потягнули. Ми вже не раз нею користувалися. З електрикою другий рік. Торік ми міняли щитки та силові кабелі на під'їзді, а цього року взялися за ввід ще у двох підʼїздах. Крім того, ми ремонтували дах і частково робили шви. Це дає нам можливість зробити щось важливе для нашого дому», — поділилася членкиня правління ОСББ Ольга Касперович.

Gorod.dp.ua на Facebook.


ОЛВА  (01.08.25 15:39): Сделали номинальное напряжение в сети 230 вольт вместо 220. С учетом допуска максимальное напряжение может достигать 253 вольта. У большинства электро приборов по паспорту допустимое напряжение 240 вольт. Никаких нигде объяснений, кроме общих типа "стало лучше". Электроприборы выгорают. Відповісти | З цитатою
Вася  (31.07.25 18:16): Почему напряжение 224 вольт, а не 230? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (21)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (19)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  Через війну Дніпропетровщина вже втратила 15 відсотків своїх лісових масивів (3)

•  У Дніпрі на Запорізькому шосе водій Toyota поїхав на «червоний» та влетів у Daewoo: момент ДТП (3)

•  Водойми Дніпра захоплюють непрохані гості з Америки! (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
років тому у Катеринославі з’явилася перша телефонна станція.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті