
Ввечері 5 травня ворог вкотре атакував Дніпро.
Як повідомив співвласник компанії VARUS Руслан Шостак, постраждав розподільчий центр супермаркетів. На жаль, внаслідок атаки загинули люди, ще частина постраждалих перебуває у тяжкому стані у лікарні.
Немає слів… Ця ніч стала найважчою для співробітників varus.ua, для всіх нас…Ніколи не можна бути повністю готовим ні морально, ні фізично до таких подій, навіть на п’ятий рік війни…
Учора ввечері наш розподільчий центр VARUS у Дніпрі став ціллю ворожої атаки.
Найстрашніше - загинули люди, частина у важкому стані перебуває в лікарні.
Про масштаби руйнувань навіть не хочу зараз говорити - немає нічого масштабнішого за втрату людських життів.
Усі деталі пізніше…, — повідомив Руслан Шостак.
У компанії зазначили, що внаслідок значних руйнувань у магазинах можливі затримки поставок та обмеження асортименту. У компанії вже працюють над відновленням постачання.
Внаслідок цього удару загинуло четверо людей, ще 19 — отримали поранення. Четверо постраждалих перебувають у тяжкому стані.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |