
Реабілітаційний «Іоанний центр» вже 5 років успішно реалізує програми підтримки та відновлення здоров'я для дітей та дорослих.
Міський сайт докладно писав про відкриття цього центру у Підгородному. І про те, які програми з реабілітації тяжко хворих дітей та дорослих він успішно реалізує.
А тепер «Іоанновий центр» став учасником всеукраїнської програми-конкурсу установ такого напряму. У ньому взяли участь понад 140 центрів із усіх регіонів України.
«Іоанів центр» увійшов до п'ятірки найкращих, про що в центрі повідомили:
“ІОАННІВ ЦЕНТР - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ.
Протягом 3,5 місяців наша команда проходила інкубаційну програму для реабілітаційних центрів — і за її результатами ми увійшли до 5 переможців.
Нас обрали серед 140+ заявників, і цей шлях дав нам значно більше, ніж просто навчання. Це був період росту, переосмислення і посилення того, що ми робимо щодня.
Ми навчались поруч із сильними центрами з усієї України, обмінювались досвідом, підтримували одне одного і бачили, скільки крутих людей розвивають сферу реабілітації.
Цей досвід — про розвиток, партнерство і впевненість у тому, що ми рухаємось у правильному напрямку”.
Відео фіналу конкурсу можна переглянути тут.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |