
Втретє поспіль поранений ворогами, але не зламаний Дніпровський Будинок органної та камерної музики продовжує свою роботу!
Нагадаємо, що тиждень тому, 15 червня Будинок органної музики вже втретє постраждав від ворожого обстрілу. Його наслідки були найсерйознішими. Окрім найісторичнішої будівлі, великі пошкодження отримав і безцінний інструмент, орган.
Незважаючи на це лихо, Будинок органної музики продовжує свою роботу – у залі Дніпровської академії музики. Вчора, 21 червня, тут відбулося закриття 39-го сезону.
Враженнями поділився професор, завідувач кафедри академії музики Андрій Тулянцев:
"Поемою музики та кольору" продовжив цикл своїх концертів Дніпровський Будинок органної та камерної музики, що постраждав від ракетного удару. У загальній біді допомогу колегам надала Дніпровська академія музики.
"Поема музики та кольору", поставлена видатною режисеркою, народною артисткою України Тетяною Бабич, була відтворена саме на сцені Концерт- холу Дніпровської академії музики. Твори Й.С. Баха прозвучали у випромінюванні репродукцій картин М. Рериха. Концертні номери органічно доповнили цікаву сюжетну лінію, що поєднує внутрішні роздуми про радощі та трагізм життя, про війну та мирне небо.
Кожен із виконавців - унікальна творча особистість: Ксенія Бєлікова - орган, Тетяна Улькіна - сопрано, Артем Волошин - флейта, Валерія Багдасарова - орган, Ольга Кутакова - скрипка, Дмитро Запорожан - контратенор, Олександр Білоусов - рояль, Сергій Меледін - монолог. Й.С.Баха, Олена Гамова - музикознавиця. Мирного неба! На фото також видатний композитор та співак, народний артист України Андрій Бабич. Та директор - художній керівник Антон Чернета».
На цьому цикл концертів не закінчується, повідомляє директор Будинку органної музики Антон Чернета:
“МИ НЕ ЗДАМОСЯ!
Ворогу не знищити нашу волю, культуру та ідентичність! Поки не в своєму Домі, проте з жагою до Життя продовжуємо працювати! Дякую колективу Дніпровської академії музики за гостинність та щирість. Концерт закриття 39-го сезону відбувся!
Але це не крапка. Вже в четвер 25 червня знову звучатиме музика Баха у стінах Академії. А після цього органові зустрічі 4 та 5 липня. І далі теж буде...
... а поки продовжуємо заліковувати рани війни. Наш поранений, але ЖИВИЙ ОРГАН даруватиме свою енергетику та емоції. Але для цього потрібен час та гроші. Збір триває! Прошу усіх небайдужих наших слухачів, меценатів, друзів долучитися до цієї благородної справи. Унікальний інструмент та Унікальний колектив має жити! Довго і щасливо!”.
Фото – Антон Чернета, Лариса Новікова.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |