
За фактом розкрадання 15 млн гривень бюджетних коштів про підозру повідомлено шістьом фігурантам.
Серед підозрюваних - директор та заступник директора комунального підприємства, головний інженер, бухгалтер, а також директор і головний бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю.
Протягом липня 2024 року – січня 2026 року посадовці комунального підприємства Дніпровської міської ради організували схему незаконного перерахування бюджетних коштів підконтрольному товариству за роботи з обслуговування міського полігону твердих побутових відходів.
Правоохоронці встановили, що значну частину робіт, які згідно з договором мав виконувати підрядник, фактично здійснювали працівники та техніка комунального підприємства. Попри це, службові особи оформлювали акти про нібито виконані роботи та перераховували кошти приватній фірмі.
У результаті протягом липня 2024 року – січня 2026 року на рахунки підприємства безпідставно перерахували близько 15 мільйонів гривень бюджетних коштів.
19 червня слідчі провели шість санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів.
Під час слідчих дій вилучено грошові кошти понад 30 тис. доларів, мобільні телефони, ноутбуки та банківські картки.
За результатами проведених заходів шістьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |