
Сотні мертвих бджіл помітили на тротуарі біля одного з будинків.
У Дніпрі місцева мешканка повідомила про масову загибель бджіл біля будинку на проспекті Науки у районі перетину з вул. Ніла Армстронга. Вона зафіксувала це на відео, які опублікувала в мережі.
За словами авторки допису, після завершення робочого дня вона побачила на тротуарі велику кількість бджіл. На оприлюднених кадрах видно сотні комах, які лежать біля будівлі і ледве рухаються.
"Вийшли з роботи і наткнулись на вбивство роя бджіл…", - написала жінка під відео.
На одному з відео також видно відкрите вікно на верхньому поверсі будівлі, з якого розпилюють невідому речовину в напрямку даху. Ймовірно, комахи загинули внаслідок отруєння і впали на тротуар.
Зазначимо, що вбивати бджіл категорично не можна. Ці комахи відіграють важливу роль в екосистемі.
Якщо ви помітили рій бджіл, не намагайтеся самостійно позбутися комах та не використовуйте хімічні засоби. Краще зверніться до рятувальників, профільних служб або спеціалістів із роботи з бджолами. У більшості випадків рій можна безпечно перемістити в інше місце без знищення комах.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Вот жители квартиры, возле окна которой был рой и вызвали профильных специалистов.
Проще всего ккомментировать. Но, навряд ли кто то обрадовался бы такому соседству. Летом окно не откроешь, бо залетят и закусают. Відповісти | З цитатою