
Мер Дніпра Борис Філатов, який перебуває у відрядженні в Лондоні, розповів про деталі зустрічі з президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо.
Як відомо, ЄБРР є провідною міжнародною фінансовою установою, з якою Дніпро має тривалу історію співпраці.
«Розмова була плідною. Тож везу вам «у дзьобику» 25 млн євро. На підтримку підприємств критичної інфраструктури нашого Міста. Хотілося б, звісно, щоб цих мільйонів було 250. Але під час війни це теж непогана підмога», — зазначив Філатов.
Сама пані Рено-Бассо зі свого боку підкреслила, що співпраця з українськими мерами для Європейського банку реконструкції та розвитку є важливою та пріоритетною.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Ви тіко погляньте на довольну міну нашого "мера"... ну, зрозуміло ж куди вони підуть, ті гроші! Ответить | С цитатой