
У Нікополі, що на Дніпропетровщині, росіяни вкотре продемонстрували свій цинізм - завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу вдень 23 червня.
Після атаки на житловий сектор міста вогнеборці ДСНС гасили пожежу в приватному будинку. Саме під час виконання своєї роботи вони знову опинилися під ворожим вогнем.
На щастя, особовий склад не постраждав. Проте пошкоджено пожежну автоцистерну.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |