| |«« | «« | »» | »»| |
В холі ОВА відкрили виставку «Безбар’єрність – це коли за словами можеш бачити людину». В ній представлені 16 ілюстрацій, де символічно зображені люди в різних життєвих обставинах чи з інвалідністю. У центрі – коректні вирази, що їх описують.
«Українські митці та мисткині через ці роботи намагаються показати, як важливо бути коректними по відношенню один до одного. Незважаючи обставини, в яких живе країна, не забувати про повагу та любов», – сказав заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Баско.
Головна ідея виставки – показати, що слова мають значення. Закликати бачити в першу чергу людину, а не її стан, вік, досвід, зовнішність чи соціальний статус.
«На засіданні Національної ради безбар’єрності презентували словник для спілкування у побуті та офіційних документах. Правильно казати не «людина в інвалідному візку», а «людина в кріслі колісному», не «люди дощу», а «люди з аутизмом». Це потрібно, щоб у розмові обходитися без можливих образ та зневаги», – сказав начальник управління містобудування та архітектури в області Володимир Лимар.
Серед відвідувачів виставки – ветеран Олександр Лютий, який на війні втратив ногу.
«Такі проєкти необхідні, аби надати темі безбар’єрності розголосу. Тоді і її принципи будуть впроваджуватися активніше», – вважає Олександр Лютий.
Проєкт – частина всеукраїнської кампанії «Безбар’єрність – це коли можеш».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |