
У Павлограді викрили схему, за якою «своїх» людей оформлювали на роботу на комунальне підприємство критичної інфраструктури лише формально — без виконання трудових обов’язків. Водночас вони роками отримували заробітну плату з бюджету та трудовий стаж.
Про підозру повідомлено депутату однієї з міських рад, який одночасно очолював це комунальне підприємство, а також підконтрольним йому інспектору з кадрів, економісту та начальнику дільниці підприємства.
За даними слідства, упродовж 2021–2025 років директор підприємства залучив підконтрольних співробітників до оформлення семи осіб, які були працевлаштовані лише «на папері» та фактично не виконували жодних трудових обов’язків.
Щомісяця до табелів обліку робочого часу вносилися завідомо неправдиві відомості, на підставі яких цим особам нараховували заробітну плату та зараховували трудовий стаж.
Частину отриманих коштів фіктивно працевлаштовані особи повертали директору підприємства.
Унаслідок дій підозрюваних бюджету завдано збитків на суму понад 3 млн грн.
Дії підозрюваних кваліфіковано за фактами привласнення та розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, а також службового підроблення (ч.ч. 3, 4, 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).
Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Павлоградського районного відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід — ГУ СБУ області, процесуальне керівництво — Павлоградська окружна прокуратура.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |