| |«« | «« | »» | »»| |
Після оновлення відновила роботу амбулаторія міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Медзаклад обслуговує понад 11,7 тисяч пацієнтів, надаючи первинну медичну допомогу, профілактичні послуги, вакцинацію, діагностику та лікування. Оновлення амбулаторії тривало протягом 2024–2025 років. Ремонт виконали коштом міського бюджету.
«Я відвідую цю амбулаторію ще з 2014 року, тому добре пам’ятаю, якою вона була раніше. Тепер тут зовсім інші умови — затишно, комфортно, сучасно. Стало набагато зручніше і для пацієнтів, і для медиків. Тут можна пройти необхідні обстеження, здати аналізи, отримати консультацію лікаря. Дуже приємно бачити такі зміни», — поділилася пацієнтка Арзу Амірова.
Нині медичну допомогу в амбулаторії надають чотири лікарі загальної практики та лікар-терапевт.
«Наша амбулаторія стала сучасним і комфортним медичним закладом. Завдяки проведеному ремонту вдалося створити належні умови для пацієнтів і медичного персоналу. Повністю оновлено приміщення, кабінети, матеріально-технічну базу, встановлено систему вентиляції та кондиціонування. Також покращено доступність для маломобільних груп населення: оновлено пандус, облаштовано кнопку виклику медичного працівника, інклюзивну вбиральню, навігацію зі шрифтом Брайля та дверні прорізи для зручного пересування на кріслах колісних. Наше головне завдання — надавати якісну, доступну та своєчасну медичну допомогу кожному пацієнту», — зазначила завідувачка амбулаторії пані Ольга.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |