
У середу, 24 червня, лідерка українських стрибків у висоту та світова рекордсменка Ярослава Магучіх, вийде в сектор на "золотому" етапі Континентальному турі в хорватському Загребі. Українок на турнір заявлено дві — також стрибатиме Ірина Геращенко.
Перед стартом змагань Ярослава розповіла Суспільне Спорт, що очікує на надконкурентний старт. У секторі змагатимуться три найкращі стрибунки нинішнього сезону: окрім Магучіх, до чільної трійки входять Ангеліна Топич та Елеанор Паттерсон.
"Я вперше в Загребі і дуже схвильована. З нетерпінням чекаю змагань, бо стрибки поза стадіоном дуже круті. Це зовсім інші відчуття — ти ближче до людей", — наводять слова Магучіх організатори.
"Знаю, що рекорд змагань – 2.08 м, і його втримує Бланка Влашич. Але у стартовому списку — три найкращі стрибунки в рейтингу сезону, тому це будуть дуже конкурентні змагання".
Повертаючись до рекорду турніру, який у Загребі зберігається з 2009 року, Магучіх наголосила на бажанні встановити новий місцевий топрезультат. Для українки 2.08 метра можуть стати другим результатом кар'єри.
"У мене ще не все є. Багато рекордів турніру не були побиті — це одна з моїх цілей. Чим ти займаєшся мусить бути твоєю пристрастю, і стрибки у висоту — це моя пристрасть і мотивація для мене".
"Моя мета цього року — стрибати якомога вище. Але насамперед — насолодитися моментом".
Від початку літнього сезону Магучіх може здобути свою третю перемогу: в травні вона виграла етап Діамантової ліги в Рабаті (результат 1.97 м), у червні — тріумфувала в нідерландському Енгело (1.94 м).
Стрибки у висоту серед жінок пройдуть на "золотому" турнірі в Загребі у середу, 24 червня. Початок змагань — о 19:30 за київським часом.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |