
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони.
Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, 23 червня.
Кошти підуть:
Юлія Свириденко зазначила, що фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |