
23 червня на стадіоні «Олімпійські резерви» зібрались представники 22 видів спорту – юні спортсмени, їхні наставники, олімпійці, представники обласної та міської влади, а також наші захисники-військовослужбовці.
23 червня 1894 року П’єр де Кубертен започаткував олімпійській рух сучасності. А цьогоріч за ініціативи Національного олімпійського комітету України Олімпійський день в України проходить під гаслом «Ти зможеш».
Починаючи з 1952 року в Олімпійських іграх взяли участь 153 спортсмени нашої області і здобули 43 медалі. Пишаємось нашими олімпійцями!
Присутніх на святі тепло привітав голова Відділення НОК України в Дніпропетровської області Михайло Кошляк.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні, що триває п’ятий рік.
Грамотами НОК України за внесок у розвиток олімпійського руху Михайло Кошляк нагородив Заслуженого тренера України з вітрильного спорту валерія Гусенка, Заслужених тренерів України з веслування академічного Анатолія Цоцко та Анатолія Шишканова.
Відзнаки Відділення НОК України в Дніпропетровської області за популяризацію олімпійського руху в Дніпропетровській області Михайло Анатолійович вручив:
Після урочистої частини всі учасники заходу зробили легку руханку та пробігли одне коло по стадіону. А після представники федерацій з видів спорту зробили показові виступи, а кожен бажаючий міг випробувати себе у спорті, який його зацікавив.
Завершилось свято спільним фото з прапорами НОК України.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |