
За професіоналізм, витримку та самовідданість у наданні допомоги військовослужбовцям та містянам – мерія Дніпра нагородила медичних працівників.
У Дніпрі під час засідання 82-ї чергової сесії міськради за професіоналізм, витримку та самовідданість у наданні допомоги військовослужбовцям та мешканцям нагородили 14 героїчних медичних працівників міста. Вони отримали пам’ятні медалі «За медичну допомогу», подяки міського голови.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |