
У Самарі правоохоронці завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконного будівництва гаражного кооперативу на земельній ділянці комунальної власності.
Як встановили слідчі, місцевий мешканець самовільно зайняв територію в центральній частині міста та без будь-яких дозвільних документів збудував на ній комплекс гаражів загальною площею близько 200 квадратних метрів. Надалі чоловік продавав зведені споруди іншим громадянам за ринковою вартістю — від 3 до 5 тисяч доларів США за кожен гараж, не маючи на це жодних законних підстав.
Слідчі повідомили фігурантові про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 3 ст. 197-1 (самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для подальшого розгляду по суті.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |