
У 2024 році комунальне підприємство Криворізької міської ради уклало договір із підконтрольним товариством на постачання обладнання для тролейбусів загальною вартістю 5,6 млн грн.
Встановлено, що закупівлю провели з порушенням вимог законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема без проведення відкритих торгів.
Надалі директор комунального підприємства підписав видаткову накладну на поставку товарів за завищеними цінами.
Як наслідок, місцевому бюджету завдано збитків на понад 600 тисяч грн.
Про підозру повідомлено директору КП та директору товариства за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 191 КК України).
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |