| |«« | «« | »» | »»| |
Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту та ДПСУ.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених сьогодні 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
"Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні", – йдеться у повідомленні.
У КШППВ висловили вдячність США та ОАЕ за важливе посередництво та сприяння в організації обміну. Також виловлено подяку усім дотичним державним структурам та організаціям.
Також зазначається, що загалом за період своєї діяльності Коордштаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |