Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 26 червня 2026
00:27

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Міська влада має намір компенсовувати збитки автотранспортним підприємствам від перевезення пасажирів із віддалених мікрорайонів

Міська влада має намір компенсовувати збитки автотранспортним підприємствам від перевезення пасажирів із віддалених мікрорайонів
Дніпропетровська міська влада має намір компенсовувати збитки автотранспортним підприємствам від перевезення пасажирів із віддалених мікрорайонів обласного центру, де відсутнє залізничне сполучення. Таке рішення ухвалила Дніпропетровська міська рада 4-го скликання на останній черговій сесії 1 березня.

Крім того, як стало відомо інформагентству «Придніпров’я», депутатським корпусом була затверджена Програма забезпечення послугами пасажирського автотранспорту жителів віддалених мікрорайонів на соціально значущих маршрутах, покликана поліпшити транспортне сполучення у віддалених мікрорайонах, обмежити монополізм і створити умови для конкуренції на ринку послуг з автоперевезень.

Згідно з рішенням міськради, Управлінню транспорту і зв’язку міської ради доручено визначити перелік соціально значущих автобусних маршрутів у віддалених мікрорайонах, укласти договори з перевізниками на їх обслуговування і визначити суми збитків автотранспортних підприємств, які їх будуть обслуговувати.

Джерелами фінансування програми визначено субвенції з Державного бюджету та кошти бюджету міста.

Документ: Соціально зазначені маршрути транспорту
Gorod.dp.ua на Facebook.


kot1066  (03.03.06 21:47): предложение к водителям, которых достали маршрутки:
Если маршрутчик нарушает правила, притом конкретно - тупо его таранить, при высадке во 2-м ряду - просто отрывать дверь; перестраивается перед носом - вьехать в бочину.....
Бо они уже достали...за 1,5грв перестраиваются под 90гр из 3 в 1 ряд, едут на красный, высаживают и подбирают где ни попадя....
НАДОЕЛИ...............
Відповісти | З цитатою
Куличенко И.И.  (03.03.06 15:22): Уважаемые администраторы, сколько бы Вы не удаляли неугодные Вам комментарии, они все равно будут появляться. ЛЮДИ ВСЕ ВИДЯТ И ЗНАЮТ. ВОРАМ - ТЮРЬМЫ!!! Відповісти | З цитатою
Жуков. А.  (03.03.06 15:07): А я мальохо подзаработаю ! А Шо !! Відповісти | З цитатою
Потап  (03.03.06 15:05): Почему-то никто не делает замечания по поводу того , что в последнее время по городу ездить стало невозможно по причине переполненности дорог маршрутками . Сколько можно их пихать ?
Мало того что они постоянно создают аварийную ситуацию на дорогах , так их еще с каждым днем становится все больше . Никто не говорит о наведении порядка в отношении остановок ....
Відповісти | З цитатою
и снова Тёмыч  (03.03.06 12:48): Интересное решение принято в городе Мариуполе : маршрутки (в основном Богданы , против которых я лично ничего против не имею ) останавливаются только на остановках , и снабжены кнопками возле дверей , нажимая которые , пассажиры сообщают водителю о том , что есть желающие выйти . Т.е. если нет на остановке желающих сесть , и в автобусе желающих выйти , то автобус может не останавливаться , т.е. не терять время . И ездить по городу на авто гораздо спокойнее , т.к. есть хоть какая-то предсказуемость в движении этих самых Богданов . Відповісти | З цитатою
Тёмыч опять  (03.03.06 12:40): Почему-то никто не делает замечания по поводу того , что в последнее время по городу ездить стало невозможно по причине переполненности дорог маршрутками . Сколько можно их пихать ?
Мало того что они постоянно создают аварийную ситуацию на дорогах , так их еще с каждым днем становится все больше . Никто не говорит о наведении порядка в отношении остановок ....
Відповісти | З цитатою
Тёмыч  (03.03.06 12:31): Хм ... ясный пень , почему для маршрутчиков такая цена невыгодна ... потому что много отстегивать приходится . В других городах почемуто цены ниже , по 1 грн возят и нормально .. а километры ведь те же ... А вообще - надо гнать всех депутатов , которые поддерживают внедрение все новых маршрутов , а также повышение цен на маршрутках . Городу необходим нормальный электротранспорт !!! 80 % маршруток надо убрать вообще , оставить только те , где нет электротранспорта , и лучше чтобы это были автобусы ! Відповісти | З цитатою
А  (03.03.06 12:20): 2 Честный: Вы мне, конечно, извините... Но розовые слоны Вам случайно не снятся? Відповісти | З цитатою
Оушен  (03.03.06 11:47): Отменить льготы...(Хотя я за - вместо бесплатного проезда деньгами стоимость проездного) Да на следующий день пикеты все КМ перекроют...И выведут их совместно и БЮТ и СДПУ и Коммунисты ии Регионы.. А трамвай (цивилизованное транспортное средство) стоит 300 тыщ баксов. Скока Богданов за них можно купить? Відповісти | З цитатою
умный  (03.03.06 11:10): народ - что за бред вы здесь несёте???

поясняю между строк - уважаемый Костюченко просто получить себе ещё немножко денюжек из городского бюджета... (угадайте под чьим крылом большинство маршрутов...)
Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (18)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (11)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  У Дніпрі вулицю Зразкову залило іржавою водою: що сталось (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Муніципальна варта» Дніпра запрошує до команди нових співробітників (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років тому почали будувати «свічки» на Перемозі.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті