Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 22 червня 2026
14:37

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Криворожская балка превратила жизнь ее обитателей в ад

2:9 / 9.03 Mb
Мешканці приватного сектору Дніпропетровська 13 років благають міську владу про допомогу.

Їхнє пекло палає цілодобово без перерви на обід чи пору року і їм доводиться у ньому жити. Це не опис потойбіччя – це наша Дніпропетровська, так звана Криворізька, – балка. Мешканці тутешнього приватного сектору двічі на добу викачують воду зі своїх льохів, а вийти чи виїхати із власного будинку для них просто неможливо. В гості до заживо замурованих поїхала наша знімальна група.

Мешканці цього, окремого від решти, світу – переважно пенсіонери, які пропрацювали на заводі більше півстоліття.Залишок славетного життя їм доводиться проводити на мокрому місці, а на поверхню виходити вкрай рідко. Дороги, що ведуть сюди мало того, що майже вертикальні, вони ще і повністю зруйновані ґрунтовими водами. Влітку тут іще можна якось пересуватися, а от взимку…

«Ой, ходити –  і не питай, зараз поки-то добре, а якщо, уяви собі, ожеледь – то й так спускайся – крок вперед і два назад», каже Катерина Федотівна, мешканка 2-го Ізюмського провулку

«Я тягнув на санках онука нагору, а там чекала швидка. Вони кажуть: ми не поїдемо, і я тягнув його», каже Павло Іванович, мешканець 2-го Ізюмського провулку.

Найстаріший мешканець поселення, Федір Петрович, – місцевий архіваріус. Він ретельно збирає всі звернення і відписки від міської влади. Деякі документи датуються ще 1997 роком, написано: обіцяємо у всьому розібратися.

«Посилаються, посилаються, і зараз відправили всі наші папери з райради до якоїсь контори, вже не слідкував – ноги не носять – і кинув, зібрався вже здихати», – каже Федір Петрович, мешканець 2-го Ізюмського провулку.

Вода в тутешніх колодязях давно непридатна для пиття, зате з усіх можливих Отворів тут біжить інша рідина.

«Біжить постійно вода, як тільки-но трішки дощі, так і біжить. Яма така нікому не потрібна – зливають всі відходи, та й все», каже Алла, мешканка 2-го Ізюмського провулку.

Вирішення проблеми, насправді, не за такими вже і глобальними діями, кажуть мешканці. Воно обмежується кількома словами.«Загалом водовідвід зробити, і зробити дороги 50 метрів», каже Віталій Васильович, мешканець 2-го Ізюмського провулку.

Якщо до найближчої зими нічого тут не зміниться, то в мешканців – два виходи: або дертися всіма можливими способами вгору, або іти 6 кілометрів в об’їзд. Щоправда і тут дорога розвалюється повз канавки із тією самою водичкою. У міській раді нам обіцяли розібратися, ретельно записали адреси провулків. Сподіваємося, влада візьме на себе обов’язки Бога і витягне невинних людей з їхнього пекла.

Gorod.dp.ua на Facebook.


WARWAR  (12.08.10 18:45): "Ща выезжаю жалеть" - лозунг Ивана Куличенко. Відповісти | З цитатою
Украинец  (12.08.10 18:41): Куличенко планомерно, шаг за шагом разрушает город. И он гордится своими достижениями, очередной раз изъявляя желание стать мером. Відповісти | З цитатою
Пер.Крамского  (12.08.10 16:01): Действительно -балка Аптекарская!!! Там всю мою жизнь(38 лет) городским властям небыло никакого дела, начиная с времён Бойко.
Ваньшу на КОЛ!!!
Відповісти | З цитатою
житель  (12.08.10 14:41): Анна Гиреева - двойка, за знание города. Нет в Днепр-ске такой криворожской балки, есть Аптекарская. Проблема подтопления балок в Днепр-ске скоро сильно аукнется месной власти. Особено Аптекарской и между Кирова и Макарова. В них находятся старые коммуникации ЮМЗ сливные коллектора. Они уже просто никакие. Раньше ЮМЗ о них хоть как-то думал, а со славного момента незалежности - перестал. Эти балки - это техногенные бомбы замедленного действия. Земля ползет там уже не слабыми темпами. Городским властям дела до этого нет и не будет. Відповісти | З цитатою
Dmytro_Dnipro  (12.08.10 14:08): Куличенко - крепкий хозяйственник. И мы его еще неоднократно изберем мэром. Несмотря ни на какую разруху! Відповісти | З цитатою
Петя  (12.08.10 13:29): громада, оставь свои "умные" высказывания при себе, раз нет ни капли сочувствия к людям Відповісти | З цитатою
Странник  (12.08.10 13:25): громада,Не они , а мы . И кто такой Куличенко? Он что-ли будет этот шанхай благоустраивать?
Привычные, безмолствуют народы,
безвучные горланят петухи
мы созданы для счастья и свободы,
как рыба - для полёта и ухи.
И. Губерман.
Відповісти | З цитатою
громада  (12.08.10 12:27): Они голосовали за Куличенко?
Так им и надо.
Відповісти | З цитатою
Ю.  (12.08.10 12:03): "Покращання" вот-вот! Ждите... Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (21)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (19)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (8)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  У Кривому Розі легковик протаранив автомобіль патрульних: серед постраждалих – троє неповнолітніх та 24-річний водій у нетверезому стані (3)

•  Усі 83 кладовища Дніпра зібрали докупи (3)

•  Нові сучасні вагони з кондиціонерами та комфортнішими верхніми полицями: пощастило й потягу, який курсує через Дніпро (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
140
років ринку «Озерка».

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті