Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 23 июня 2026
22:17

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

«Демократи» закликали депутатів Дніпропетровської міськради підтримати Угоду з ЄС

«Демократи» закликали депутатів Дніпропетровської міськради підтримати Угоду з ЄС
Фракція «ВО «Демократи» звернулася із заявою до депутатів Дніпропетровської міськради про підтримку підписання Україною Асоціації з Європейським Союзом. Про це під час сесії Дніпропетровської міськради оголосив керівник фракції «ВО «Демократи» Каміль Примаков.

У зверненні говориться, що уряд змінив курс розвитку країни всупереч інтересам людей, які через неприйнятність відмови від підписання Асоціації з ЄС вийшли на акції протесту в Києві, Дніпропетровську та інших містах України.

«Євросоюз – це високі стандарти життя, рівень освіти і медицини, це спільні для всієї Європи цінності. Підписання Угоди з ЄС дозволило б Україні укріпити торгівельні, соціальні та культурні зв’язки та стати частиною цивілізованого світу. Ми закликаємо інших депутатів підтримати вибір більшості громадян, їх вибір неприпустимо ігнорувати», - сказав Каміль Примаков.

Крім того, під час сесії міськради було оголошено, що до фракції «ВО «Демократи» приєдналося ще два депутати, обрані від партії «Україна майбутнього». Тепер фракція «демократів» складається з 11 депутатів.

«Фракція прийняла рішення і до «демократів» приєдналося ще два депутати. Це Сергій Жуков і Максим Зуєв. Вони показали плідну роботу. Сподіваюсь наша фракція буде ще сильнішою та працюватиме в інтересах виборців», - сказав керівник фракції «ВО «Демократи» Каміль Примаков у коментарі журналістам.

В свою чергу Сергій Жуков, коментуючи вступ до фракції, сказав, що його об’єднують з демократами спільні цінності.

«Я вважаю це допоможе реалізовувати наші ініціативи. Мені та іншим депутатам є що зробити в місті для громадян. Нас з «демократами» об’єднують спільні принципи і цінності», - сказав Сергій Жуков.

Як раніше повідомлялося, 7 жовтня народні депутати Андрій Павелко та Володимир Полочанінов заявили про створення партії «ВО «Демократи», 15 жовтня вони звернулися з відкритим листом до колишніх однопартійців із «Фронту Змін» з пропозицією приєднатися до процесу створення та розвитку партії «ВО «Демократи». 16 жовтня 8 депутатів з фракції «Фронт Змін»  створили найбільшу опозиційну фракцію «ВО «Демократи» в Дніпропетровській міськраді.

Прес-служба партії «ВО «Демократи»

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (20)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
лет назад в Екатеринославе появилась первая телефонная станция.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте