Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 22 червня 2026
04:06

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У місті продовжують палити опале листя

У місті продовжують палити опале листя
За останній тиждень у місті сталось майже 70 загорянь через спалювання сухого листя та трави. Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дніпропетровської міської ради.

Не дивлячись на те, що гасити вогонь виїздили пожежники, під час пожеж встигло вигоріти близько 3 тис. квадратних метрів прибудинкової та придорожньої території.

Працівники управління закликають містян бути вкрай обережними під час поводження з відкритим вогнем, оскільки під час спалювання побутового сміття, сухого листя та трави поблизу житлових будинків вогонь може перекинутись на будівлі, електромережі, газові підстанції та газові мережі, зазначають в управлінні.

Продукти горіння сухого листя та трави завдають шкоди здоров’ю. Під час горіння вони виділяють в атмосферу небезпечні речовини, накопичені протягом літа, а саме: окиси азоту, угарний газ, важкі метали, діоксини, канцерогенні речовини, свинець тощо. Це викликає онкологічні захворювання, алергії та хвороби легенів, наголошують в управлінні.

У разі пожежі необхідно терміново звернутись за телефоном 101, зазначають в управлінні.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Евгений  (21.10.18 09:09): Давайте вспомним старую добрую химию: при любом горении органики выделяется СО2 и это нормально. Вред здоровью наносят всевозможные тяжёлые металлы, которые с дымом поднимаются в воздух. Так, может, стоит жаловаться на заводы, которые работают без фильтров? Поскольку именно по их вине в воздухе собираются металлы. И в конце концов, тогда нельзя жарить шашлыки, водить машины, курить и заниматься тяжёлой промышленностью, поскольку от горения везде та же реакция: выделяется Н2О и СО2. А окись азота и угарный газ, о которых так страшно рассказывают, и так есть в нашем воздухе. Я так понимаю, большинство людей не тревожит проблемы экологии. Их тревожит дым от соседей. Печально, друзья мои. Відповісти | З цитатою
ewsf  (18.11.14 13:24): та надо им пинков под зад навешать есть дворы, где каждый год сгребают листья в огромные кучи, и поджигают, вонища неделями стоит на километр, скоты блин Відповісти | З цитатою
Горожанин  (17.11.14 08:43): Находить тех палил, и тех кто приказал поджечь и тоже на костер. Відповісти | З цитатою
Горожанин  (17.11.14 08:43): Находить тех палил, и тех кто приказал поджечь и тоже на костер. Відповісти | З цитатою
Житель  (16.11.14 20:55): И эти листья поджигают сами дворники... Відповісти | З цитатою
1986  (16.11.14 17:53): в частном сектор тупые жгут всё подряд...Приходят на нейтральную территорию возле моего двора, сваливают и поджигают мусор.. Куда жаловаться? Почему я должен дышать их дерьмом? Відповісти | З цитатою
Горожанин  (16.11.14 14:05): Сами дворники говорят что начальники жеков попускают сжигание листьев "потихоньку". Экономят и зарабатывают ценой здоровья. Відповісти | З цитатою
Ромбик  (16.11.14 13:37): Листья нельзя убирать из под деревьев, т.к. через врямя на этой земле ничего расти не будет, и деревья эти засохнут.
Сжигающих - нужно на 14 сутокза решетку
Відповісти | З цитатою
Мя  (16.11.14 13:22): дворников, метущих листья и их руководство нужно наказывать Відповісти | З цитатою
не равнодушная  (16.11.14 00:20): Раньше телефон эклогич.милиции работал(745-12-75), а теперь , автоответчик говорит , что входные звонки запрещены.Вопрос- куда сообщать, если гос.службы не хотят слышать неравнодушных граждан. А листья жгут с еще большим "энтузазизмом", зная свою безнаказанность по маршруту 15-готрамвая ул.Гомельская. на остан. 15-го трам. огромная куча муссора , а сверху присыпана сухими листьями и думыться вторую неделю . По улице Караваева на против детс.музык. школы та же картина и на протяжении пр. Петровского . Відповісти | З цитатою
1 2 3
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (21)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (20)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (4)

•  Перший етап масштабного ремонту водогону у Дніпрі завершено достроково. Систему заповнюють, воду на правому березі подадуть до кінця цієї доби (4)

•  У Кривому Розі легковик протаранив автомобіль патрульних: серед постраждалих – троє неповнолітніх та 24-річний водій у нетверезому стані (3)

•  Водойми Дніпра захоплюють непрохані гості з Америки! (3)

•  У Дніпрі на Запорізькому шосе водій Toyota поїхав на «червоний» та влетів у Daewoo: момент ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті