16:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Легкоатлет з Дніпропетровщини Назар Степанов виграв турнір у Португалії

Назар Степанов. НОК України у Дніпропетровській області

Легкоатлет з Дніпропетровщини Назар Степанов виграв турнір "Meeting de Albufeira by AP Victoria Sports", що у Португалії.

Про це йдеться на сторінці відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Спортсмен виграв кваліфікацію з результатом 14,58 секунд на дистанції 110 метрів з бар’єрами. А у фіналі показав результат – 14,47 секунд.

Загалом на цій дистанції змагались 4 атлети: Назар Степанов, а також спортсмени з Португалії, Швеції та Латвії.

Турнір "Meeting de Albufeira by AP Victoria Sports" проходив у Альбуфейрі (Португалія) з 1 по 5 травня.

Що відомо про спортсмена Назара Степанова
11 лютого 2023 в Мюнхені проходив черговий легкоатлетичний турнір, на якому легкоатлет з Дніпра Назар Степанов встановив рекорд України з бігу на 60 метрів з бар’єрами серед юніорів у приміщенні та показав результат 7.86.