Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
23:10

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Популяризація спорту в інтернеті: у Дніпрі провели форум «Соціальні мережі в спорті: від нуля до хайпу»

|«« «« »» »»|

У Дніпрі пройшов форум «Соціальні мережі в спорті: від нуля до хайпу». Учасники заходу — дніпровські спортсмени, тренери та директори спортивних шкіл та секцій Дніпра. А спікери — олімпійські чемпіони та відомі спортсмени. Вони поділилися власним досвідом ведення соціальних мереж та секретами щодо популяризації спорту через інтернет-ресурси.

«Соціальні мережі – це дуже потужний інструмент, яким користується більшість українців. Це можливість не лише розповісти про своє життя, але й донести важливу інформацію до українців та навіть світу. Особливо це стосується спортсменів, які часто беруть участь у міжнародних змаганнях та набирають міжнародну аудиторію у власні соціальні мережі. Сьогодні учасники заходу дізналися, як через соцмережі рекламувати свої заклади, ділитися досягненнями спортсменів-початківців та заохочувати дніпрян займатися спортом. Наша мета довести, що спорт – це модно, що соцмережі – найкраща можливість для популяризації активного способу життя та дніпровської спільноти спортсменів на національному та міжнародному рівні», — зазначив заступник директора департаменту - начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

Участь у форумі взяли спортсмени з Дніпра, які вже стали відомими не лише в Україні, але й у світі. Завдяки своїм досягненням та демонстрації свого життя у соцмережах, вони просувають Україну на міжнародній арені. Серед них українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук, чемпіонка Європи у вправах з обручем Вікторія Онопрієнко та голова всеукраїнської федерації «Workout» Денис Мінін.

«Я почав вести свою сторінку в одній із соцмереж у 2009 році. Це дало мені можливість розказати спочатку дніпрянам, а потім українцям і всьому світу про воркаут. Спочатку я робив дописи, а потім почав знімати відео. І зараз я з упевненістю можу сказати, що саме відео для спорту – це найголовніше. Адже саме картинка показує, що це за спорт, які його особливості та демонструє результат, який ти можеш досягти завдяки тренуванням. Зараз я вже використовую майже всі найпопулярніші соцмережі, такі як: інстаграм, фейсбук, ютуб та тікток. Моя аудиторія в інстаграмі більше ніж 91 тисяча людей. Зараз спорт просувається виключно через соцмережі. Ти нікого вже не зацікавиш тим, що займаєшся спортом просто у дворі чи у спортивній школі. Але якщо ти це подаси цікаво в соцмережах, то зацікавиш цим тисячі людей», — поділився Денис Мінін.

Активно використовує соціальні мережі в своїй спортивній кар’єрі і бронзова призерка Олімпійських ігор, дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова. Спортсменка самостійно веде свої сторінки та власноруч знімає контент. Тому на заході розповіла учасникам про власні методи популяризації спорту в соцмережах.

«Соцмережі дають більше можливостей для розвитку спортсменів. Це можливість отримувати спонсорську допомогу, здобувати популярність та розповідати своїм підписникам про важливість спорту. Я зараз веду інстаграм, де активно взаємодію зі своєю аудиторією, показую свої тренування та відкриваю секрети власного життя. Зараз наше життя проходить постійно у смартфонах, тому діти та їхні батьки зацікавлюються тим, що там бачать. Тобто, якщо більше показувати та розказувати про якийсь спорт, то це зацікавить людей і вони захочуть теж прийти і займатися», — впевнена Анна Рижикова.

Під час форуму офлайн та онлайн спікери зі світу спорту, SMM та комунікацій поділилися дієвими стратегіями для розвитку власних соціальних мереж, а також окремо приділили увагу взаємодії із підписниками.

«У подальшому ми плануємо підтримувати зв’язок з нашими спікерами і можливо навіть організуємо подібний захід, але вже всеукраїнського рівня. Адже в учасників було багато питань і впевнений, що коли вони розпочнуть активно вести свої соцмережі і спортивних шкіл, то їм ще може знадобитися допомога від відомих спортсменів, які мають досвід роботи з підписниками», — додав Олександр Осипов.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Vlad  (30.04.25 22:36): усе так, просто спортсмени самі не вміють це робити, просувати свій бренд, у Федераціях немає команд, які безпосередньо цим займалися, загалом плачевна картина, сподіваюся, що ШІ допоможе в цьому, і спорт почне дуже активно і стрімко просувати себе в інтернеті... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (17)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (16)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті