
На Дніпропетровщині російський дрон влучив в автомобіль оперативно-виїзної бригади ДТЕК Дніпровські електромережі. На щастя, енергетики встигли покинути автівку та не постраждали.
Електромонтери їхали виконувати роботи з відновлення електропостачання у прифронтовому місті. Під час руху ремонтна бригада почула звук ворожого FPV-дрона, встигла швидко залишити автівку та сховатися в укритті. Завдяки цьому енергетики не постраждали.
Внаслідок прямого влучання дрона сильно пошкоджена кабіна автовишки: вибиті двері, розтрощене скло, деформований каркас. Також постраждала частина обладнання та кран-маніпулятор. Техніка отримала серйозні пошкодження і наразі не може продовжувати роботу.
Це вже не перша атака росіян на автівки енергетиків. З початку повномасштабної війни на об’єкти ДТЕК Дніпровські електромережі здійснено 264 атаки.
Попри загрози, аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі щодня працюють, відновлюючи електропостачання для жителів прифронтових територій.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |