| |«« | «« | »» | »»| |
У Дніпрі триває відновлення амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги, яка зазнала пошкоджень під час одного з ворожих обстрілів. Зусиллями міської влади до відновлення закладу було долучено міжнародних благодійників, щоб відновити пошкоджені вікна та двері.
«Уночі проти 25 квітня внаслідок чергової ворожої атаки в амбулаторії було пошкоджено понад 30 вікон і дверей. Частину пошкоджень ми усували власними силами — працювали співробітники амбулаторії та центру. Однак 29 дверей і 29 вікон ремонту вже не підлягали, тому нам допомогла благодійна організація, яка співпрацює з містом», — розповіла завідувачка амбулаторії пані Олена.
Попри пошкодження, заклад продовжив працювати. Лікарів тимчасово розмістили в уцілілих кабінетах, тому пацієнти й надалі отримували необхідну медичну допомогу.
«Робочий процес не зупинявся. Ми постійно працювали й надавали медичну допомогу нашим пацієнтам. Амбулаторія обслуговує понад 11 тисяч мешканців, із них близько 4 200 — діти. Зараз тривають ремонтні роботи, вже замінено близько 26 вікон. Співробітники та пацієнти щиро вдячні благодійникам за допомогу, яка дозволила швидко відновлювати приміщення та не переривати роботу закладу», — додала пані Олена.
Від початку повномасштабної війни внаслідок російських атак у Дніпрі пошкоджень зазнали 40 будівель медичних закладів. Три — зруйновані повністю. Через обстріли загинули 2 медичні працівники, 17 отримали поранення.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |