
Ще одна трагічна новина про наслідки ворожого ракетного удару цього вівторка...
Незважаючи на всі зусилля лікарів, від несумісних із життям травм – наскрізне поранення голови – помер 23-річний чоловік. Таким чином кількість жертв злочинного удару зросла до п'яти... Про це повідомив голова Ради Оборони міста Олександр Вілкул.
Вічна пам'ять усім загиблим. Співчуття рідним та близьким...
Нагадаємо, ворог вдарив по мирній інфраструктурі балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетними боєприпасами. Люди загинули на відстані близько 200 метрів один від одного. На місці загинули двоє чоловіків 25 та 34 років та жінка 54 роки. Ще одна 62-річна жінка померла у лікарні від численних несумісних із життям травм.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |