Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 24 червня 2026
20:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Киоски с шаурмой вернулись на «Нагорку»

Киоски с шаурмой вернулись на «Нагорку»
Вагончики с шаурмой, которые неделю назад снесли за якобы незаконную торговлю, вернулись на свои места. Продавцы уверяют, что все документы у них есть и их попросили убрать киоски на время визита патриарха.

Сегодня на своих местах возле Нагорного рынка появились снесенные неделю назад вагончики с шаурмой. Три киоска стали в ряд возле забора химико-технологического университета.

В день, когда сносили все незаконно установленные киоски на проспекте Гагарина возле рынка, владельцы вагончиков на колесах предпочли самостоятельно убрать их. Таким образом, эти киоски на штрафплощадку не попали.

«У нас все документы есть, нас просто попросили убрать точки на время визита патриарха, - рассказал реализатор шаурмы. – Не переживайте, теперь мы будем работать в прежнем режиме и никуда больше не денемся».

Gorod.dp.ua на Facebook.


G  (27.07.10 15:14): площадки под эти киоски нужны, а то ставят на тротуаре - пройти некак... у нас же \"всё для людей\"... Відповісти | З цитатою
CorNet  (27.07.10 14:49): "Не переживайте" - звучит как-то устрашающе.. :) Відповісти | З цитатою
Юрий  (27.07.10 14:38): Что-то давно пожаров не было. Відповісти | З цитатою
я  (27.07.10 14:16): Чего вы спорите, самое простое решение убрать киоски со всего города-это не покупать эту гадость. Тогда не какой чиновник и не какие взятки на разрешение торговли не помогут.
СКАЖИ ШАУРМЕ - НЕТ
Відповісти | З цитатою
sergei isr  (27.07.10 14:15): горожанин, :))) odno drugomu ne meshaet. Відповісти | З цитатою
горожанин  (27.07.10 14:02): sergei isr, чего это вы-милчеловек в Йом шлеши(посреди дня рабочего тут дескусии ведёте, работу ещё никто не отменял)? работать магер... Відповісти | З цитатою
sergei isr  (27.07.10 13:53): горожанин, ya ne pro poleznost govoru a pro vkus i ka4estvo. ponyatno 4to esli kajdii den takoi edoi pitatsya, xolisterol do neba podsko4it, nu raz v mesya ved mojno pokushat, esli eto otravleniem ne grazit kak v ukraine/ Відповісти | З цитатою
sergei isr  (27.07.10 13:45): lika- spasibo, nu togda ponyatno, neyasno tolko po4emu esli vse eto znaut, prodoljat pokupat etu otravu/
i esho voprosik, po4emu bizness ne otkrivaet alternativie zakuso4nie sbolee priemlimoi edoi, ved v konze konzov, otravu est ved nixto nexo4et
Відповісти | З цитатою
Лика  (27.07.10 13:43): Джон Диллинджер, Я работаю в центре так на Европейской площади каждый второй с этой гадостью в руках. Люди не думают, что в себя запихивают. Відповісти | З цитатою
горожанин  (27.07.10 13:37): sergei israel, из гаVна делают эту Шаурму.
Хотя нечего её и в Израиле расхваливать, потому как очень жирная пища (не полезная)
Відповісти | З цитатою
1 2 3 4
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (20)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (17)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (15)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  Нові сучасні вагони з кондиціонерами та комфортнішими верхніми полицями: пощастило й потягу, який курсує через Дніпро (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті